Klasická hudba a audioknihy na CD nestárnou

Děti milují čtené pohádky, dospělí poslech kvalitní hudby a všichni společně se mohou vydat na dovolenou v doprovodu dobré audioknihy. CD nosičům ještě rozhodně neodzvonilo! Chcete vědět, kde vybrat tituly, které vás nezklamou?

CD nosiče jsou stále aktuální

Debaty o tom, zda s nástupem digitalizace neodchází dříve tak populární CDčka do výslužby, se vedou již řadu let. Dvě proti sobě stojící strany se častují stále se opakujícími argumenty. Jedni preferují snadno dostupné audio soubory v mp3 formátu, které si jednoduše přehrají v počítači nebo v telefonu. Často je stahují ilegálně z internetu a poškozují tak oblíbené interprety. Druhým záleží na kvalitě nahrávky a raději si poslechnou originální nosič. Rádi drží v rukou fyzické CD, uloží si je ke své sbírce a prohlédnou si booklet. Podobně jako je tomu u knih, pořídit si skutečný předmět má prostě mnohem větší hodnotu. V některých případech není na výběr: celá řada automobilů například dosud není vybavena mp3 přehrávači.

Klasika jedině kvalitně

Klasická hudba si nejvíce ze všech žánrů zaslouží být poslouchána v té nejvyšší kvalitě. Milovníci Mozarta a Beethovena by jistě souhlasili, že jinak si prostě veškeré detaily dostatečně nevychutnají. Klasika na CD představuje také luxusní dárek pro jedince, kteří mají sofistikovaný vkus.

Mluvené slovo zabaví celou rodinu

Audioknihy i zábavné pořady představují zajímavou alternativu ke klasickým filmům a televizním programům. Mnoho lidí je má v oblibě především proto, že šetří čas, kterého máme v dnešní uspěchané době skutečně pomálu. Na audioknihu si nemusíte ve svém denním rozvrhu vyhradit čas; můžete ji poslouchat třeba cestou do práce či na výlet. Dětem se pak výborně usíná při mluvených pohádkách. Určitě si pamatujete, jak jste v dětství poslouchali gramodesky a magnetofonové kazety s Rákosníčkem nebo Křemílkem a Vochomůrkou. I dnes existuje řada pohádek na CD pro děti, které podnítí fantazii. Můžete je střídat třeba s pěknými písničkami.

Největší výběr klasiky na CD na internetu, mluvené slovo pro děti a spousta další zábavy

Ano, to vše naleznete na e-shopu Velký Košík. Ceny některých titulů se pohybují pod stokorunou, což se vyplatí i těm, kdo mají hluboko do kapsy. Sortiment, jejž v e-shopu vidíte, je připraven ihned k dodání – nebo si jej můžete vyzvednout v některém ze stovek výdejních míst, která jsou roztroušena po celé republice. K vašemu nákupu obdržíte tištěný katalog zdarma, takže si bude nabídku moci prolistovat i babička, pro niž je internet velkou neznámou.